Протягом 12 годин у Вінницькій області на автодорозі М-21 – у сусідніх районах - стались дві моторошні аварії. Три людини загинуло, п'ятнадцять травмовані.
Позавчора, 19 квітня, близько 19-ої години у Жмеринському районі між селами Українське та Шевченкове Копайгородської громади зіткнулись легковик Renault і маршрутний мікроавтобус Mercedes-Benz. За попередньою інформацією слідства, 50-річний водій легковика виїхав на смугу зустрічного руху. Саме через це відбулось зіткнення з маршруткою.
У поліції зазначають, що водій Renault, житель Могилів-Подільського району, загинув одразу. Під час надання медичної допомоги настала смерть двох пасажирів мікроавтобусу 27 та 54 років. Серед восьми госпіталізованих пасажирів маршрутки, які отримали травми, двоє неповнолітніх 12 та 16 років.
Слідчими призначено експертизи для встановлення усіх обставин та причин ДТП. Розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України.
Друга страшна за наслідками аварія сталась на автодорозі М-21 у межах Могилів-Подільського району. Вчора, 20 квітня, ранком потрапив у ДТП рейсовий автобус Scania. Постраждало 7 людей, серед яких один іноземець і одна дитина.

Як повідомляє поліція Вінницької області, о 10.44 між селами Горай та Привітне Муровано-Куриловецької громади з’їхав з траси у кювет автобус, яким керував 64-річний громадянин Молдови. Семеро пасажирів автобуса зазнали травмувань. з них. п’ятеро госпіталізовані. Зокрема 8-річна дитина та 48—річний іноземець.
Експертизи мають встановити усі обставини та причини ДТП. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху).
Рятувальники, медики та працівники деяких інших служб кажуть про «закон парних випадків». Він не є науково підтвердженим. Цей феномен полягає в тому, що після появи рідкісного або незвичайного клінічного випадку, якщо казати про медицину, незабаром виникає схожий випадок. Лікарі різних спеціальностей неодноразово відзначали подібні збіги у своїй роботі. У широкому сенсі феномен свідчить, що в деяких ситуаціях неприємності, нещасні випадки, а також курйози та казуси подвоюються.